Visiitkaardid

100 tk hoidikuna kasutatavas plastkarbis.

ühepoolse trükiga 25 €/karp
kahepoolse trükiga 35 €/karp

Üks karp ühepoolse värvilise trükiga kaarte maksab 25 € ja kahepoolse tükiga 35 €. Suurte koguste ja erisoovide puhul teeme eraldi pakkumise. Hindadele ei lisandu km.

Kirjeldus
Visiitkaartide suurused ei ole standardiseeritud. Samas on suuruse valikul mõistlik arvestada kaartide jaoks valmistatavate hoidikute, taskute, karpide jms suurustega. Eestis on enimlevinud 50×90 ja 55×90 mm suurused kaardid. Välisfirmade esindused kasutavad sageli ka nende asukohamaal levinud suurusi. Kaardid trükime ühelt või mõlemalt poolt värvilisena 300g valgele siledapinnalisele kartongile. Lisatasu eest ka faktuursetele ja muudele eripaberitele.

Algmaterjal
Algmaterjalina ootame trükivalmis pdf faili mis vastab üldistele trükitehnilistele nõuetele. Lühidalt siis faili mille puhtale formaadile on igasse serva lisatud võrdselt 3 mm äralõigatavat osa (bleedi). Kasutatud värvid on cmyk värviruumis ja tekstid on kurvitud.

Kui Teil sellist trükifaili pole aga on teadmine milline võiks kaart välja näha saame teid vormistamisega aidata. Selleks saatke meile tekstid, logod ja pildid mida kaardile soovite. Joonistage paberile kuidas tekste pilte soovite paigutada. Kui teil on mõni sarnane kaart siis pange see joonistuse juurde, tehke sellest telefoniga pilt ja saatke meile. Selle info põhjal kujundame Teile visiitkaardi. Selline trükiks vormistamine maksab 15 €.